UAB ,,Raseinių žuvininkystė“ ūkis išsidėstęs trijose vietose: šalia Gabšių gyvenvietės – Raseinių tvenkinių kompleksas, maitinamas Prabaudos upės vandeniu; Upės upelio slėnyje įrengtas Paupio tvenkinių kompleksas; Aukščiau, apie 1 km. nuo Paupio gyvenvietės ir tarp Šešuvio ir jo intako Alsos, esančioje teritorijoje. Bendras tvenkinių plotas 1 297, 19 ha.

Bendrovėje kas metai išauginama ir parduodama vis daugiau žuvies, pvz., 2013  – 614 tonų., 2014 m.- 680 tonų., o 2015 m. buvo parduota net 718 t. Ūkyje auginami karpiai, lydekos, karosai, amūrai, plačiakakčiai, eršketai ir kitos žuvys ne tik sėkmingai parduodamos didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose, bet ir eksportuojamos į Latviją, Lenkiją, Vokietiją.

Taip pat plėtojame  augalininkystę, auginame kviečius, kvietrugius, kuriais žuvį ir maitiname. Turime savo dirbtuves, autotransporto parką, kuriuo atliekame visus žuvininkystės ir augalininkystės darbus. Žuvininkystėje įsteigtas medžiotojų būrelis. Didžiausia kova vyksta su kormoranų populiacija, kurie tvenkiniams padaro itin daug žalos. Medžiojama ir kita fauna.